Velikost písma: A A

Rada seniorů

Vážení senioři,
ve spolupráci s Radou seniorů ČR, která je největším republikovým sdružením seniorů, jsme pro vás připravili rozšíření projektu Senior Pasů do všech krajů České republiky. Slevy a výhody pro seniory, které tento slevový systém nabízí jsou vám nyní k dispozici. Při výběru poskytovatelů slev jsme se zaměřili na vaše každodenní potřeby (nákupy zboží a běžné služby), ale i sváteční chvíle (slevy v kulturních institucích, restauracích nebo různých volnočasových aktivitách) . Věříme, že tento projekt ulehčí vašemu finančnímu rozpočtu a zároveň vám umožní pustit se do aktivit a koníčků, které máte rádi.

Již nyní můžete uplatnit slevy ve všech krajích ČR u téměř 2000 poskytovatelů.

Na těchto stránkách také najdete informace o akcích pro seniory v jednotlivých regionech i pozvánky na akce související přímo s projektem Senior Pas.

JAK SE MŮŽETE ZAREGISTROVAT?

Na těchto stránkách si najedete do sekce „Registrace“, zvolíte kraj, ve kterém bydlíte a vyberete, zda jste členem Rady seniorů nebo její členské organizace - vyberete konkrétní organizaci.

Poté vypíšete své osobní údaje (na číslo popisné je zvláštní kolonka a PSČ uvádějte prosím bez mezery). Zájmy a záliby jsou nepovinné údaje. Po provedení úspěšné registrace se vám objeví oznámení, jak vám bude karta doručena.

Adresy k vyzvednutí:

Hlavní město Praha

kancelář Krajské rady seniorů a Centra celoživotního vzdělávání
KZ Domovina, Na Maninách 32a

170 00 Praha 7

Výdej:
úterý a středa : 10-12 hod a 13-15 hod
Tel: 608 629 361

 

Jihočeský kraj

Krajská rada seniorů Jihočeského kraje

Žižkova tř. 12/309

370 01 České Budějovice

Výdej:

Úterý a středa : 9 - 13 hod