Velikost písma: A A

Program Senior

Ve spolupráci s Komerční bankou jsme pro vás připravili další zajímavou nabídku, tentokrát  v oblasti vašich financí. Pro zvětšení informací, prosím, klikněte na obrázek.

Senior plus

V rámci projektu Senior pas jsme pro vás připravili zajímavou nabídku poradenství a vzdělávání. Využijte bezplatné poradenství v oblasti financí a právních služeb. Můžete se dozvědět odpovědi na otázky z oblasti bydlení, investic, spoření, bydlení, dědictví nebo sociální oblasti. Vaše otázky zodpoví odborníci v prostorách Senior pointu na adrese Mendlovo náměstí 1a, Brno 603 00. Využijte nabídky Senior plus a přijďte se poradit. Těšíme se na vás!

Pro více informací a rezervování termínu nás můžete kontaktovat na telefonu 543 212 870.

Buďte aktivní!

Někteří z vás si už možná prohlédli seznam poskytovatelů a zjistili, že je tam sice množství výhodných a zajímavých nabídek, některé tam ale chybí. A právě to je příležitost pro vás! Určitě máte ve svém okolí pekárnu, kde pečou chleba a koláče stejně dobré jako před dvaceti lety a kam si jezdí pro pečivo lidé z dalekého okolí. Nebo máte oblíbenou optiku, kde jsou příjemné prodavačky a prodavači, kteří Vám vždy dobře poradí a mají velký výběr zboží.

Nebojte se s námi podělit o své dobré zkušenosti s námi! Oslovte své oblíbené prodejce nebo poskytovatele služeb a přesvědčte je, aby se zapojili do projektu Senior pas! Díky tomu získáte své oblíbené zboží nebo služby levněji a jim pomůžete, aby se o nich dozvědělo více lidí, kteří jejich služby rádi využijí.

Touto dobou je v databázi projektu už více jak 1700 poskytovatelů a další budou přibývat. Vybíráme však jen ty, kteří vám opravdu nabídnou něco co využijete. Nechceme mít stovky poskytovatelů, kteří budou nabízet slevy na něco, co vám k ničemu není. Naším heslem je pomaleji, ale zato kvalitně a k vaší spokojenosti. Čím aktivněji se do projektu zapojíte, tím rychleji se bude síť kvalitních poskytovatelů rozšiřovat. V případě, že některého z obchodníků ve svém okolí oslovíte a on projeví zájem se do sítě poskytovatelů slev zapojit, neváhejte nás o tom informovat. Kontakty na obchodníky, které jste oslovili, nám můžete zasílat e-mailem nebo poštou.

Vámi doporučené obchodníky zkontaktujeme a pokusíme se s nimi domluvit na spolupráci. Pro úspěšné zapojení těchto obchodníků do databáze poskytovatelů je potřeba jejich adresa a název provozovny, jméno člověka, se kterým jste mluvili a telefonický kontakt.

Pošlete nám svůj TIP:

Máte vypnuté zobrazení obrázků - nelze provést vizuelní kontrolu